Markalar TikTok'u Nasıl Kullanmalı
Markalar TikTok'u Nasıl Kullanmalı

Markalar TikTok'u Nasıl Kullanmalı

0,00
Marka : Dijital
Fiyat : ₺300,00  + KDV
KDV Dahil : ₺354,00

2020 yılında Dünya’da ve Türkiye’de en çok indirilen, en fazla konuşulan, içerik dinamiklerini baştan yazan sosyal medya platformu TikTok, ülkemizde 40 milyona yakın indirilme ve aylık 20 milyona yakın tekil kullanıcı sayısıyla markalar için çok fazla fırsatı barındırıyor. Markalar TikTok’ta nasıl konumlanmalı, hedef kitlesini nasıl belirlemeli ve bu kişilere nasıl erişebilir gibi sorular sık sorulduğundan böyle bir eğitim içeriği hazırladık.
 
TikTok ve algoritması, Türkiye istatistikleri, konumlanma ve strateji oluşturmak, marka kanalı ve komünite yönetimi, TikTok reklam modelleri ve kullanımları, TikTok reklam paneli kullanımı, TikTok’ta içerik üretimi ve kreatif ipuçları, influencer marketing, Türkiye’den ve Dünya’dan doğru ve yanlış kullanımlara dair dopdolu ve örneklerle dolu TikTok gibi dinamik bir eğitim içeriği sizleri bekliyor.
 
Eğitim sonunda paylaşılacak olan kontrol listesi ve rehber doküman ile siz de markanızın TikTok kimliğini inşa etmeye, hedef kitleniz ve potansiyel müşterilerinize erişme ve iletişim kurmaya hazır olacaksınız. .
 
Eğitim sonunda herkese e-sertifika gönderilecek ve Ready For Change platformunda yapılacak networking partisine ücretsiz giriş imkanı sağlanacaktır.