Instagram'da Fark Yaratan Bir Marka Nasıl Olunur?
Instagram'da Fark Yaratan Bir Marka Nasıl Olunur?

Instagram'da Fark Yaratan Bir Marka Nasıl Olunur?

0,00
Marka : Dijital
Fiyat : ₺350,00  + KDV
KDV Dahil : ₺413,00

Haftanın 7 günü 24 saat açık olan bir mağazanız olduğunu, siz uyurken bile insanların sizin ürünlerinize ve hizmetlerinize erişebileceğini, hatta satış yapabileceğinizi düşünün. Instagram; doğru hedef kitleyi, bu kitleye erişmek için doğru strateji, marka, içerik, iletişim dili ve tonunu belirlediğinizde, doğru reklam stratejileriyle markanızı fark edilen, tercih edilen bir konuma, bu sayede de artan satışlara taşımanız için en doğru platformlardan biri. Tüketicinin değişen alışkanlıkları, keşfetme ve ilham alma motivasyonlarına dokunarak sizin de Instagram’da başarılı bir marka olmanız önünde hiçbir engel yok.
 
Girişimci ve KOBİ'lerin yaşadıkları sorunlardan yola çıkılarak hazırlanan bu eğitimde, Instagram'ın etkin ve doğru kullanımı ile yeni bir satış kanalı oluşturmayı, burada bir marka olarak konumlanıp doğru hedef kitleye doğru mesajları iletmeyi, kullanıcı ile etkileşimde kalarak bir komünite yaratmayı, tutarlı ve ilgi çekici içerikler oluşturarak fark yaratan bir işletme hesabına sahip olmayı, Instagram’ın tüm özelliklerini ve reklamlarını kullanarak, her gün büyüyen bir markayı nasıl yaratabileceğimizi konuşacağız.
 
Cumartesi günleri saat 10.00 -12.30 arasında yapılacak eğitimin başlama tarihi 17 Nisan - 18 Nisan olmak üzere toplam 5 saat sürecek eğitim sonunda herkese e-sertifika gönderilecek ve Ready For Change platformunda yapılacak networking partisine ücretsiz giriş imkanı sağlanacaktır.