MERAK EDİLEN GENEL KONULAR

 

Soru: Neden Faydalı Eğitimlerden bir eğitim almalıyım?

Dürüst olmak gerekirse herkes bizden bir eğitim alsın diye bir beklentimiz yok. Herkesin bizden hizmet satın almasını tabi ki isteriz ama bize ismimiz meşhur oldu diye veya bir arkadaşınız bizden memnun kaldı diye geldiyseniz öncelikle verdiğimiz eğitimlerin ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Eğitimin içeriğine ve eğitmen hakkındaki bilgilendirme kısmına bakmanız ve eğitime kimler katılmalı bölümünü okumanız doğru kararı vermenizde yardımcı olacaktır.

 

Soru: Eğitime gelemezsem yatırdığım ücret yanıyor mu? 

24 saat öncesine kadar [email protected] e-posta adresine mesaj gönderilmesi halinde yatırdığınız paranın tamamı iade edilmektedir. Bununla alakalı detaylı bilgi Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer almaktadır.

 

Soru: Eğitim sonrasında sertifika veya katılım belgesi veriyor musunuz? 

Bir üniversite bünyesinde yapılmayan bu tip eğitimler ile ilgili sertifika veya katılım belgesi verilmesinin çok faydalı olduğunu düşünmüyoruz. Özgeçmişinizde bizden aldığınız eğitimleri lütfen belirtin, bizi konuyla alakalı aradıklarında geçmiş kayıtlarımıza bakıp o eğitimi aldığınızın bilgisini ve diğer detayları izniniz olduğu takdirde ilgili firmaya teyit edebiliriz.

 

Soru: Fiziki bir ofisiniz var mı?

Ofisimiz Türkiye’nin en gözde girişimcilerin bulunduğu Levent Kolektif House'da bulunmaktadır. Bize her zaman 0 212 951 01 24 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Faydalı Eğitimler hangi firmaya aittir?

Faydalı Eğitimler, Me Consultancy firmasının şirketlerinden birisidir. Hakkımızda kısmında bizimle alakalı çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Çevremdeki insanlara sizin kursları önerirken para da kazanabilir miyim?

Yakında başlatacağımız eğitim gönüllüsü adlı program ile size vereceğimiz kodlar ile Faydalı Eğitimler sitesinden hizmet alan herkes için size bir ödeme yapılacaktır. Bununla alakalı detaylı bilgi almak isterseniz [email protected] e-posta adresine bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.


Soru: Sizde olmayan ama eğitim almak istediğim konu başlıklarını paylaşmak ve eğitim almak istediğim eğitmenleri size yazmak istiyorum, bunu nereye iletmeliyim?

Bununla alakalı [email protected] e-posta adresine bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.


Soru: Web sayfanızda seminerler adlı bir başlık gördüm, bu tam olarak nedir?

Me Consultancy olarak yıllardır e-ticaret, pazarlama, kariyer planlama, girişimcilik gibi konularda konusunda uzman kişilerin konuşmacı olduğu ücretsiz etkinlikler düzenliyor ve birçok kişinin güncel konular hakkında bilgilenmesini sağlıyoruz. Bu etkinlikler ağırlıklı olarak İstanbul’da yapılmakta olup katılım sağlamak için yer ayırmanız yeterli olacaktır. 

 

ÖDEMELER HAKKINDA MERAK EDİLENLER

 

Soru: Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Eğitimleri online yapacağımız için böyle bir ödeme seçeneğimiz teorik olarak mümkün gözükmüyor. Sınıf içi eğitimler başladığında son dakika kayıtlarında bu opsiyon belki olabilir, bunu da zaten duyurulara eklemiş oluruz.

 

Soru: Ödemelerimi havale/eft yoluyla yapabilir miyim? 

Aşağıdaki banka hesabına havale/eft yapıp eğitim alabilirsiniz. Açıklama kısmına eğitim adını yazmanız ve dekontu [email protected] e-posta adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Talepler çok yoğun olduğundan tarafımıza yapılan ödemeleri gözden kaçırmamak adına bu e-postayı atmanızı sizden rica ediyoruz.

Banka Adı: İş Bankası

Şube: Zincirlikuyu

IBAN Numarası: TR65 0006 4000 0011 1540 6734 10

Hesap Sahibi: Murat Erdör Danışmanlık Limited Şirketi 

 

Soru: Kredi kartına taksit imkanı sunuyor musunuz? 

Advantage, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf ve Worldcard kredi kartlarına 2 aydan 12 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır. Bankalar bunun için aşağıdaki vade farkını yansıtmaktadırlar.

2 taksit: %4.73 - 3 taksit: %5.59 - 6 taksit: %8.35 - 9 taksit: %11.53 - 12 taksit: %16.12

 

Soru: Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenilir midir?

Türkiye’nin en iyi ödeme kuruluşlarından birisi olan ve Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI DSS)* ile çalışan sisteme sahip olan İyzico ile çalışmaktayız. Eğitim almak için girdiğiniz kredi kart bilgileri web sayfamızda saklanmamakta olup bu bilgiler İyzico ile anlaşmalı olan bankalara aktarılmaktadır. Güvenlik ile alakalı sorularınızı lütfen [email protected] e-posta adresine mesaj gönderiniz.

 

* Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI DSS), kredi kartının işlenmesi, iletilmesi ve saklanması aşamalarında uyulması gereken mantıksal ve fiziksel bilgi güvenliği kurallarını tanımlamaktadır.

 

 

ONLİNE EĞİTİM HAKKINDA MERAK EDİLENLER

 

Soru: Online eğitim nasıl yapılıyor?

Dünyanın en iyi sistemlerinden birisi olan Zoom altyapısı kullanılarak yapılan online eğitimlerde yapmanız gereken tek şey https://zoom.us/download sitesine girip Zoom programını yüklemeniz olacaktır. Eğitimden önce e-posta ile gönderilecek size özel linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. 

 

Soru: Sınıf içi eğitim varken neden online eğitim alayım ki?

a) Erişim Kolaylığı: Online eğitimde mekan sınırlaması yoktur, siz Antalya’da yaşıyorsanız ve eğitim İstanbul’da ise gelmeniz zordur, gelseniz bile ulaşım ve konaklama gibi masraflarınız olacaktır. 

b) Düşük Maliyet: Online eğitimde sınıf içi eğitime göre daha fazla insanın katılım sağlayabilmesinden ve mekan kirası olmamasından dolayı nispeten maliyetler daha düşüktür, bu da online eğitimin daha ucuz olmasına yol açacaktır. 

c) Rahatlık: İnsanlar teknolojinin sağladığı kolaylıklardan sonuna kadar faydalanmak istiyorlar ve rahat kıyafetleriyle ister cepten ister bilgisayardan ister oturarak ister yatarak eğitim alma özgürlüğünü talep ediyorlar.

 

Soru: Online eğitimde sorularımızı nasıl soracağız?

Eğitmen belli yerlerde aralar verip sorularınızı sormanız için fırsatlar vereceği gibi eğitim sonunda da sorularınızı alabilir. Eğitmen dışındaki herkesin bilgisayarı ses kullanımına kapalı olduğundan Q&A kısmında sorularınızı yazabileceksiniz. Eğitmen buradan okuduğu sorulara sesli olarak cevap verecektir.

 

Soru: Online eğitimde herkesin bilgisayarından gelen sesler yüzünden eğitim verimsiz olmaz mı?

Derslerin hepsinde eğitmen hariç herkesin bilgisayarı ses kullanımına kapalı olacağından böyle bir sorun yaşanmamaktadır. 

 

SINIF İÇİ EĞİTİM HAKKINDA MERAK EDİLENLER

 

Soru: Sınıf içi eğitim ne zaman başlayacak?

Sene sonuna doğru sınıf içi eğitimlere de başlamayı planlıyoruz.

 

Soru: Online eğitim varken neden sınıf içi eğitim alayım ki?

Bazı eğitimlerin online olarak verilmesi zordur ve aynı etkiyi yaratamaz. Mesela sunum teknikleri gibi bir eğitimin sınıf içi eğitim olarak verilmesi daha verimli olacaktır. Bunun dışında bazı kişilerin sınıf içi eğitimi daha çok tercih etmeleri ve yeni insanlarla tanışma istekleri de bulunmaktadır. Sizde bu tip beklentiler içindeyseniz sınıf içi eğitimlere de katılabilirsiniz.

 

Soru: Sınıf içi eğitim nerede yapılıyor?

Sınıf içi eğitimlerin ilk etapta İstanbul’da Levent bölgesinde bir takım toplantı salonlarında yapılması planlanmaktadır. Gelecek talebe göre farklı illerde de bu eğitimler yapılacaktır.

 

ÜYELİK HAKKINDA MERAK EDİLENLER


Soru: Şifremi unuttum, ne yapmam gerekiyor?

Web sayfasında ‘Üye Girişi’ sayfasındaki ‘Şifremi Unuttum’ kısmına tıkladığınızda sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Bu koda tıklayarak web sayfası üzerinden yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizi kimseyle paylaşmayın ve kolay akla gelmeyecek bir şey olmasına özen gösterin.


Soru: Şifremi değiştirmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Web sayfasına mevcut şifrenizle giriş yaptıktan sonra ‘Hesabım’ sayfasındaki ‘Kullanıcı Bilgileri’ kısmından yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizi kimseyle paylaşmayın ve kolay akla gelmeyecek bir şey olmasına özen gösterin.


Soru: Kampanyalarınızdan ve eğitimlerinizden haberdar olmak için ne yapmam gerekiyor?

Web sayfamızda yer alan ‘E-Bülten Kayıt’ kısmına e-posta adresinizi yazarsanız buraya gelecek mesajlar sayesinde güncel konulardan haberdar olursunuz.


Soru: Sizden pazarlama e-postaları almak istemiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Size gelen e-postanın alt kısmında yer alan unsubscribe from this list (abonelikten çık) linkine tıklarsanız e-bülten aboneliğinden anında otomatik olarak çıkarsınız.  


Soru: Sizde yer alan kişisel bilgilerim güvence altında mı?

Bizde yer alan kişisel bilgileriniz ve katıldığınız her türlü eğitim Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği müfredatta belirtilen şekilde saklanmaktadır. Bununla alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen Koruma ve Gizlilik Politikasına göz atınız.